Usługi

NASZE USŁUGI INFORMATYCZNE

Możliwości związane z kodem są nieograniczone i można realizować wszelkiego rodzaju projekty, ale oto niektóre z naszych podstawowych usług

STRONA / SKLEP INTERNETOWY

Do każdego zlecenia na serwis internetowy podchodzimy w sposób indywidualny. Dbamy o każdy szczegół oraz śledzimy na bieżąco nowe technologie, aby każdy stworzony przez nas serwis WWW był na bieżąco z obecnymi trendami. Nasz kod jest od początku pisany tak, aby w łatwy i szybki sposób móc rozwijać projekt na większą skale.

APLIKACJE MOBILNE IOS / ANDROID

W obecnych czasach posiadanie strony internetowej może nie być wystarczające - klienci mogą oczekiwać czegoś więcej od serwisu WWW . Z pomocą przychodzą aplikacje mobilne na iOS i Androida.

SEO

Posiadając już swoją stronę internetową lub sklep ważnym elementem przynoszącym sukces firmy jest pozycjonowanie SEO. Nasz kod źródłowy oraz sposoby pozycjonowania sprawią, że Twoja firma będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna!

RESPONSYWNY DESIGN

W obecny czasach jedną z najważniejszych funkcjonalności strony internetowej jest responsywność, czyli dopasowywanie twojego serwisu WWW do wielkości ekranu smartfona lub tabletu.

UX DESIGN

Idealnie dobrany projekt UX/ UI pozwoli na najlepsze wyniki sprzedaży produktu lub odsłon strony. Zapewni nam również płynność i czytelność strony.

ARCHITEKTURA BAZY DANYCH

Podłączenie bazy danych pozwoli na zapisywanie informacji oraz zapewni swobodną ich edycję.

DODATKOWE USŁUGI

PROJEKT ULOTEK

Projektowanie nowoczesnych ulotek. Ich wydruk oraz bezpośrednie przygotowanie do oddania dla klienta

PROJEKTOWANIE WIZYTÓWEK

Podłączenie bazy danych umożliwi witrynom i aplikacjom zapisywanie potrzebnych informacji oraz pozwoli na dobrowolną edycje ich.

CHAT MESSENGER NA ŻYWO

Chat połączony z kontem messenger pozwalający na komunikacje live z klientem bezspośrednio ze strony/sklepu internetowego.

AKTUALIZACJA STRONY INTERNETOWEJ

Oferujemy aktualizowanie na nowoczesniejszy wygląd stworzonych juz stron internetowych.

PROCES REALIZACJI

konsultacje z klientem

dobór najlepszego rozwiązania

programowanie strony internetowej/aplikacji

testy jakości

gotowa strona internetowa/aplikacja